JANUAR

02.01.         Trežnjenje - Fruška Gora

10.-11.01.  Božićni uspon na Rtanj - Jadranka Kostovski

11.01,         Pešačenje do plinskog mosta - Sofija Škorić

18.01.         20.Pavlasov memorijal - Svetislav Stanković

25.01.         Svetosavski uspon na Gudurički vrh - Aleksandra Todorov

FEBRUAR

01.-02.       Pohod u Pjenovac - Aleksandra Todorov

08.02.        Raj na Rajcu (akcija za decu) - Jadranka Kostovski

14.-17.02. Sretenjski praznici u Bosni - Jadranka Kostovski

16.02.        Pešačimo i planinarimo - Belo Blato-kobasicijada - Svetislav Stanković

29.-01.02. 24.Zimski uspon na Trem RA

                  Redovna i izborna skupština kluba

                  Prenj i Čvrsnica - Zoran Tadin

                  Osnovna planinarska obuka

MART

06.-08.      Kurs iz planinarske orijentacije Rajac

07.03.       25.Osmomartovski susret planinara u Vrdniku - Aleksandra Todorov

21.03.       Zlakusa (Zlatibor) - 1.kolo TLS - Branko Pavlović

21.03.       Umivanje prolećem na Titelskom bregu - Aleksandra Todorov

28.-30.03 Homolje,Ždrelo - Milan Milojević

                 Pešačimo i planinarimo

                 Osnovna planinarska obuka

                 Markiranje staze Fruškogorskog maratona

APRIL

04.04.      Vršačke planine 2.kolo TLS i 1.kolo VTL - Aleksandra Todorov

05.04.      Jegrička -Stazama Branka Srnića (akcija za decu) - Aleksandra Todorov

11.12.04. Romanija - Mirko Popović

11.12.04. Prolećni da planinara -Gledićke planine RA 

18.19.04. Prijemni ispit za vodiče III kategorije

                 Carska bara - ekološka akcija

                 Pešačimo i planinarimo

25.-26.04 43.Fruškogorski maraton RA

                  Apulijsko gorje - Gorica Krstić

                  Tornička Bobija - Gorica Krstić

                  Vršačke planine - Gorica Krstić

                  Rtanj,Stara planina , Suiva planina - Zoran Tadin i Vladimir Vukojević

MAJ

                  Carska bara - uređenje staza

09.05.        Kup Kikinda - orijentacija PSV - Miodrag Skokin

09.05.        Jastrebac 3.kolo TLS

16.05.        Bukovac (akcija za decu) - Aleksandra Todorov

17.05,        Narcisu u pohode - Stolovi RA - Aleksandra Todorov

23.05.        12.Susret planinara ravničara Stara Tisa - Aleksandra Todorov

23.05.        4. kolo TLS - Ozren,Aleksinac 

23.05         4.kolo lige u pl.orijentaciji PSS - Avala

23.05.        Mali Javorak RAM

31.05.       28.Susret planinara Carska bara -2.kolo VTL, orijentacija

                  Grza - Gorica Krstić

                  Kopaonik - Gorica Krstić

                  Melnik - Gorica Krstić

                  Sopotnica - Gorica Krstić

                  Subotica -akcija za decu - Aleksandra Todorov

                  Tajan - Zavidovići - Zoran Tadin

JUN

01.06.       5.kolo TLS - Pribojska Banja

06.06.       14.Piknik na Lazinom Viru - Fruška Gora

07.06.       Šetnja čika Jove Zmaja , N.Sad - akcija za decu - Aleksandra Todorov

12.-14.06. Dani planainara - Rudno - APZ

20.06.        Međunarodni uspon na Ruj RA

21.06.        3.kolo VTL - Kup Fruške Gore - Aleksandra Todorov

27.-28.06. Šar Planina - Marija Rusovac

                   Kopaonik - Gorica Krstić

                   Rajac - Gorica Krstić

                   Fruška Gora - Gorica Krstić

                   Olimp - Miodrag Skokin

JUL

                   Kup Senta - orijentacija - Miodrag Skoki

11.07.         Juhor

18./19.07.  23. Noćni uspon na Gudurički vrh

25.07.         Uspon na Radan

                    Mačkov kamen - Dimitrije Janković

31.07-09.08. Sopotnica - obuka za vodiče III kategorije

                   Prokletije - Vladimir Vukojević

AVGUST

                  Kup Kompas - Deliblatska peščara-orijentacije - Miodrag Skokin

15.08.       32.Marš tragom 2.prekobrojnog puka-Cer RA

20.-23.08 Tali i Sinjajevina - Marija Rusovac

29.-30.07. 4 .kolo VTL - Dunavske čarolije - Aleksandra Todorov

SEPTEMBAR

05.09.        5.kolo TLS - Ozren i Devica-Soko Banja

                   Kup Vrbas - orijentacija - Miodrag Skokin

12.09.         5.kolo VTL , 18.Bukovački maraton 

12.09.         Dan pešačenja - APZ

20.09.         Vukove staze i bogaze - Aleksandra Todorov

26.-27.09   5.kolo TLS - Dan čistih planina Rajac RA

27.09.         35.Jesenji uspon na Gudurički vrh

                   Ovčar i Kablar - Gorica Krstić

                   Rajac - Gorica Krstić

                   Durmitor - Miodrag Skokin

OKTOBAR

03.10.         U bojama Ruja-Deliblatska peščara - Aleksandra Todorov

10.-11..10. Jastrebački marš RA

10.10.         6.kolo VTL 46.Palićki susreti - Aleksandra Todorov

                   Uspon na Vučiji zub - Trebinje

15.-18.10. Jablanica i Galičica - Jadranka Kostovski

17.10.        7.kolo TLS - Kablar

18.10.        5.Oktobarski susreti Vrbas

                   Šetnja za sve generacije- Fruška Gora - Aleksandra Todorov

24.10.        4.Memorijal Reza karimi - Fruška Gora

25.10.         7.kolo VTL - Zasavica - Aleksandra Todorov

                   Kup Kompas - Vršac orijentacija - Miodrag Skokin

                   Kup Kikinda - orijentacija, noćno - Miodrag Skokin

                   Jastrebac - Gorica Krstić

NOVEMBAR

07.-08.11. Obuka iz markiranja - Rajac

07.-08.11. Šatorice

07./08.11. 40.Noćni marš- Fruška Gora

07.11.        Ovčar-Kablar RA  

                   Kup Železničar Vršac - orijentacija - Miodrag Skokin

28.11.        Stazama kolubarske bitke-Lajkovac RA

                   Fruška Gora - Gortica Krstić

                   Niske Tatre - Gorica Krstić

DECEMBAR

05.12.        Zbor vodiča

12.12.        Međunarodni dan planina - Ješevac 

19,12,        Ispraćaj stare planinarske godine

20.24.12.  Kopaonik - Miodrag Skokin

                  U potrazi za deda mrazom - akcija za decu - Aleksandra Todorov

 

Plan je u skladu sa odlukama Načelništva kluba i Upravnog odbora i podložan je izmenama

 

RA - republička akcija

RAM - republička akcija za mlade

APZ - akcija od posebnog značaja